Боляче до сліз: мурал у Маріуполі став символом міста і страшним пам’ятником війни проти російських окупантів

фото: Обозреватель

фото: Обозреватель

У Маріуполі Донецької області на стіні 15-поверхової будівлі по проспекту Миру з’явився зворушливий мурал, який уже нарекли символом міста, пише Обозреватель.

На фасаді будинку зображений портрет Мілани Абдурашитової — шестирічної маріупольської дівчинки, яка взимку 2015 року під час обстрілу мікрорайону Східний втратила маму. Жінка накрила собою дочку і загинула, дівчинка дивом вижила, проте залишилася без ноги.

У соцмережах захоплюються картиною, співчувають дитині, чиє життя виявилося поламаним через війну, розв’язану російськими окупантами.

«Мілана після поранення була привезена до Дніпра, лежала з бабусею у нас — чудова дитина, не віриться, що стала вона вже такою дорослою. Із загиблою мамою не все так просто — кликала карлика, карлик до неї і прийшов, тільки у вигляді обстрілу «Граду»… Ставлення бабусі тоді важко було зрозуміти, поговорити по душам можна було тільки щодо онуки… Сподіваюся, побачивши ту щиру допомогу українців, якої для Міланочки було море, сім’я усвідомила себе частиною Української родини…» — зокрема написала Наталя Кузнєцова у Facebook.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook