Бойовики змінили тактику: намагаються штурмувати аеропорт Донецька фланговими атаками — «Інформаційний Опір»

111Протягом останніх трьох діб в районі аеропорту Донецька спостерігалося серйозне скупчення бойовиків. Про це заявив координатор групи «Інформаційний опір» Костянтин Машовець.

«Від 500 до 600 бойовиків. З різноманітних незаконно збройних формувань. Зосереджена була артилерійська група спеціально для роботи з аеропорту.

На додаток було розгорнуто ще одна. З’явилося досить значна кількість мінометних розрахунків противника. Але я б не говорив про 12 атак, скоріше про 12 обстрілів. Скоріше всього, вони супроводжувалися атаками», — розповів Машовець.

За його інформацією, бойовики змінили тактику ведення бойових дій поблизу аеропорту Донецька.

«Можна говорити про зміну тактики. Якщо раніше фронтальні лобові атаки на аеропорт в основному, то зараз вони діють по флангах, намагаючись обходити, обчислювати найбільш небезпечні сектори, зони, впритул до позицій, щоб обходити», — заявив він.

Крім того, Машовець повідомив, що оборона аеропорту залежить від стійкості двох флангових позицій.

«Можна говорити про те, що стійкість самої позиції в аеропорту залежить від стійкості двох флангових позицій: південь Авдіївки і в селищі Піски. Можливість забезпечувати і підтримувати підрозділи українських військ, які займають позиції в районі аеропорту, залежить від стійкості цих флангових позицій», — додав він.

Раніше в АТЦ повідомили, що сили АТО продовжують утримувати позиції у донецького аеропорту, відбиваючи атаки бойовиків. У свою чергу бойовики заявляють, що вони взяли під свій контроль частину аеропорту.

112

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook