Бойовики забрали тіла двох загиблих цивільних, які лежали біля їх позиції 6 днів (Відео)

Ілюстраційне фото з відкритих джерел

Ілюстраційне фото з відкритих джерел

Тіла чоловіка і жінки, які підірвались на вибухівці вранці 18 жовтня біля позицій бойовиків «ЛНР», окупанти забрали лише 23 жовтня, ігноруючи всі заклики української сторони про припинення вогню і надання можливості за сприяння міжнародних організацій забрати тіла.

Як повідомляє у своєму звіті ОБСЄ, міжнародні спостерігачі бачили, як 23 жовтня бойовики забирали з сірої зони тіла двох мирних мешканців, які підірвались на мінних полях бойовиків.

ф3

Як ідеться в повідомленні Міжнародної моніторингової місії ОБСЄ, тіла загиблих мешканців Золотого-5 бойовики повезли в морг окупованої Кадіївки.

ф1

Так звана «народна міліція ЛНР»опублікувала відео, як бойовики забирали тіла.

Читайте також: Російські окупанти Донбасу п’яту добу не дають забрати тіла двох цивільних місцевих мешканців, які підірвались на міні (Фото, Мапа)

Як повідомляла раніше  ІА «7 Днів-Україна», про те, що від 18 жовтня — часу підриву на боєприпасі за 30 метрів від опорника бойовиків в «сірій зоні» біля Золотого-5 на Луганському фронті — бойовики не дають забрати тіла загиблих цивільних, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук керівник Військово-цивільної адміністарції м. Золоте та с. Катеринівка Костянтин Ільченко.

Обережно! На відео — брехлива пропаганда «руского міра».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook