Бойовики в паніці: «глава ДНР» заговорив про «наступ ЗСУ» на Донбасі і вказав, де він буде (Відео, Мапа)

ф4У проросійських бойовиків через страх почалася істерика — вони бояться, що українські військові під час запровадженого воєнного стану зметуть російських окупантів з окупованого поки Донбасу.

У паніці не тільки рядові бойовики, а й так званий «глава ДНР». Сьогодні на брифінгу для сепаратистських і російських ЗМІ Денис Пушилін заявив, що начебто українські військові готують наступ. Так зване «Міністерство інформації ДНР» розповсюдило цю заяву Пушиліна.

За повідомленням Пушиліна, бійці ООС начабто мають намір звільняти на Маріупольському напрямку населені пункти двох районів, окупованих «ДНР» — Тельманістького і Новоазовського. Метою такої операції ЗСУ, як підозрюють бойовики, є не просто звільнення частини окупованого Донбасу, а повернення під контроль України частини кордону з Росією на ділянці від Коньково до Холодного.

Для цього, заявив очільник бойовиків, українська армія нібито вже сфорувала «ударний кулак» із 12-ти тисяч бійці 4-х бригад ЗСУ.

Фактично, «глава ДНР» Денис Пушилін сьогодні повторив лякалку, яку 10 грудня озвучив так званий «заступник начальника Управління Народної міліції ДНР» (так бойовики називають свою «армію» — ред.) Едуард Басурін.

Тоді Басурін не тільки представив карту, на якій сепаратисти вказали стрілками напрямки ударів, за якими, як підказує бойовикам небагата фантазія, мали б наступати українські військові, а й назвав дату «наступу» — 14 грудня.

ф1

Такі «плани наступу ЗСУ», розроблені бойовиками, у мережі висміяли самі ж сепаратисти.

Так, колишній «перший комендант» окупованої Горлівки Ігор Безлер написав на своїй сторінці у мережі, що придумані бойовиками «плани» — смішні і в цих «планах» нічого не змінюється, бо про такий самий «план наступу ЗСУ» Басурін повідомляв ще в лютому.

ф2

Вочевидь, запровадження Україною воєнного стану у прикордонних областях дуже налякало російських окупантів. Вони в паніці розповсюджують свої страхи, залякуючи мешканців окупованого Донбасу і зводячи наклепи на українську армію.

Так званий «глава ДНР» Денис Пушилін, який ніколи не воював на Донбасі, підпав під ці страхи бойовиків і розтиражував їх на рівні «глави ДНР». Не виключено, що бойовики на чолі з Пушиліним виконують вказівку Кремля, оскільки Росія на окупованому Донбасі може готувати свою збройну провокацію.

Обережно — у відео так званого «Міністерства інформації ДНР» сепаратистська риторика.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook