Бойовики своїх не забирають? Над околицями Горлівки стоїть трупний сморід — соцмережі (Мапа)

бойовик мертвий-абстракція зі стрічкою на нозіЩонайменше три дні над околицями Горівки стоїть трупний запах, який приносить туди південно-східний вітер. Про це повідомлють у спільноті «Нова Горлівка» в соцмережі місцеві мешканці.

Запах настільки сильний, що викликає нудоту і головний біль.

«Третій день, а то і більше, люди, які проїжджають Микитівку, майорський авторинок і далі, при південно-східному вітрі відчувають солодкувато-печений, з хімічною домішкою запах… Скаржаться на нудоту і головний біль та й взагалі на огидну реакцію на цей сморід…. Визначити не можуть «досить знайомий запах війни» — ТРУПНИЙ. Коли людині, яка «унюхала» цей специфічний сморід, підказуєш, чим «пахне», вона каже ТАК і впадає в ступор», — написали горлівчани.

Читайте також: Українські військові взяли частину Горлівки (Мапа)

Мешканці окупованого міста припускають, що це може бути запах від тіл убитих бойовиків, що розкладються. Однак не впевнені, чи це бойовики, які загинули нещодавно, чи так дає про себе знати в спеку минулорічне масове «поховання» терористів, яке воювало тут під проводом Ігоря Безлєра («Бєса»).

«Чи це торішні Бєсовські поховання» на ізотовському полігоні відходів, чи то невивезені тіла, терористів, які ходили в атаку, важко сказати без експертизи. Але це — так, запах війни — ТРУПНИЙ. Хотілося б картинку в тему, але на жаль, етика нах…» — написали мешканці окупованої Горлівки.

Що ж до версії, що запах дають тіла нещодавно загиблих неподалік терористів «ДНР», то це цілком можливо.

Так, самі ж горлівчани повідомляли, і це підтвердили в штабі АТО та в РНБО, що ввечері 15 липня біля Горлівки, а саме в напрямку Майорськ-Зайцеве-Кодема ішли потужні бойові дії — терористи намагались прорватись, а коли це вдалося, обстріляли з артилерії селище.

Читайте також: Ворог рветься у Дзержинськ — повні дані Ради нацбезпеки та оборони про події на Донбасі

«Як нам повідомили, була спроба прориву лінії оборони з подальшим хаотичним розстрілом селища Кодема. Є інформація, що при обстрілі загинули мирні жителі селища», — написали тоді українці Горлівки.

Читайте також: Снаряд бойовиків вбив у Кодемі одного мирного мешканця

В МВС тоді уточнили, що загинув в Кодемі один мирний мешканець — 47-мирічний чоловік, якого з важким пораненням і втратою крові швидка недовезла живим до лікарні.

Читайте також: Бойовики проривались в бік Артемівська, але зазнали значних втрат (Мапа)

А от терористи зазнали тоді при спробі прориву лінії оборони українських військ в районі Майорськ-Зайцеве-Кодема значних втрат: не менше 15-ти вбитими і багато пораненими. Не виключено, що саме ці 15-ть вбитих і залишились досі на полі бою під Горлівкою і під палючим сонцем дають про себе знати трупним запахом.

Горлівка-карта з познач районів для немісцевихГорлівка карта

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook