Бойовики скинули в центрі окупованого Донецька тонни невідомої речовини (Фото)

ф3Російські окупанти перетворюють на руїни все, до чого торкаються, створюючи своїм «рускім міром» суцільну «випалену землю».

Черговим підтвердженням цьому є дії окупантів, які 28 вересня зафіксували тамтешні мешканці в центрі окупованого «ДНР» Донецька і виклали фото цього в мережі.

Там посеред дня вантажівка скинула з Набережної у ріку Кальміус величезну кількість невідомої речовини.

Цю речовину довго було чітко видно у річці, оскільки невідомі скиди різко відрізнялись від річкової води за кольором.

Читайте також: Через дії окупантів Донбас за крок від катастрофи: токсичні ріки понесуть ядерні відходи (Відео)

«Щось злили і поїхали! Нікому нема діла, можливо цим же і воду труять, а потім люди помирають і по лікарнях лежать», — написав з обуренням про дії окупантів очевидець.

ф1

Читайте також: Масове отруєння на окупованому Донбасі: стали відомі причини і наслідки (Фото)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», в окупованій «ДНР» Макіївці минулого тижня стався спалах невідомої кишкової інфекції, внаслідок чого станом на 28 вересня було відомо про госпіталізацію понад сотні постраждалих місцевих мешканців.

Масове отруєння викликала погано очищена водопровідна вода — у комунальників окупованої «ДНР» Макіївки закінчився хлор і вони дезинфікували воду марганцем. Окупаційна влада «ДНР» зреагувала на проблему, що може перерости в епідемію, із величезним запізненням і лише тим, що повністю припинила централізоване водопостачання в Макіївці на невизначений термін.

ф2

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook