Бойовики Шахтарська, Макіївки і Донецька залишились без ліків — 54 тис євро знайшли при обшуках (Відео)

СБУ-бійці з написами СБУ в повних обладунках зі зброєюЛіки безпосередньо бойовикам терористичної «ДНР» взялась постачати напряму контрабандою одна з українських фірм.

Як повідомили в СБУ, викрили цю поставлену на широку ногу і налагоджену діяльність у Дніпропетровську.

«Місцева бізнес-структура поставляла на тимчасово окуповані терористами території широкий спектр лікарських засобів. Згідно з вилученими товарно-транспортними накладними ліки надсилалися у Донецьк, Макіївку та Шахтарськ. За оперативною інформацією, більша частина медикаментів надходила безпосередньо до незаконних збройних формувань бойовиків, решта реалізовувалася за максимально завищеними цінами місцевим мешканцям», — йдеться в повідомленні укрїнської спецслужби.

Ліки з української сторони терористи отримували невеликими партіями — скільки влазило з фур у буси, що прямували на окуповану територію в обхід блокпостів.

«Завдяки спецоперації СБУ в Дніпропетровській та Донецькій областях виявлено перевальну базу зловмисників на Донеччині та повністю блоковано канал постачання ліків», — підкреслили в СБУ.

Там також додали, що під час обшуків знайшли величезні суми грошей від такого «бізнесу» з бойовиками.

«Під час обшуків в офісах та складських приміщеннях співробітники спецслужби вилучили договори з контрагентами на окупованих територіях, печатки СПД, які здійснюють фінансово-господарську діяльність на території т.зв. «ДНР», а також 1 мільйон 225 тисяч гривень, понад 54,5 тисячі євро та 7 тисяч доларів США», — повідомили в СБУ.

Тм також додали, що кримінальне провадження ведуть за статтею «фінансування тероризму» Кримінального кодексу України.

Відео — СБУ.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook