Бойовики приховують свої значні втрати на Донбасі — загиблі досі «воюють»

бойовик мертвий абстрактно зі стрічкою на нозіБойовики на Донебасі і їх командири продовжують приховувати справжню кількість своїх загиблих.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, оприлюднивши дані про втрати противника за минулі дні.

Так, 2 травня в бою загинув один окупант зі складу так званого «9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ). Також позавчора до моргу лікарні м. Новоазовськ доставлено 3 загиблих, а до лікувального відділення – двох поранених бойовиків цього ж загону.

Українська розвідка підкреслює, що командири цього загону противника систематично приховують факти загибелі підлеглих. Зокрема, відомо, що давно загиблі бойовики Юрій Реуцький (снайпер) та Сергій Шатов (кулеметник) досі перебувають у списках «полку» та залишаються на забезпеченні.

«28 травня під час спроби нічної атаки українською позиції «Шахта Путилівська» (також відома як «Шахта «Бутівка-Донецька») загинув росіянин зі складу так званого «2-го батальйону 11-го окремого мотострілецького полку» (Макіївка) 40-річний Сєрґєй Ґлінка. До війни загиблий жив у підмосковному місті Сергієв Посад»,- повідомляют ьукраїнські розвідники.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook