Бойовики показали машину, яка начебто у зведеннях штабу ООС проходить як знищений КрАЗ окупантів (Відео, Фото)

ф5Штаб ООС у сьогоднішніх ранкових зведеннях повідомив про знищення військового КрАЗа бойовиків. Російські окупанти Донбасу тим часом заявили, що насправді це нібито не КраЗ, а ЗіЛ, і що машина, мовляв, зовсім не військова. Вірити бойовикам практично неможливо — вони стільки разів видавали брехню за правду, що і це повідомлення окупантів є, найвірогідніше, кремлівською пропагандою з метою дискредитації ЗСУ.

На сепаратистських ресурсах з’явилось фото і відео ЗіЛа, який начебто віз вугілля мешканцям окупованих «ЛНР» територій і потрапив під обстріл.

Як каже в темряві чоловік, який називає себе водієм ЗіЛа, під обстріл авто начебто потрапило в районі окупованого «ЛНР» селища Голубівка в обідню пору 6 лютого після того, як розвантажило вугілля в селищі Донецьке.

Водій стверджує, що нібито постріл був один і він, не зупиняючись якнайшвидше поїхав з місця де машину нібито обстріляли.

Бойовики заявили, що вантажівку нібито ЗСУ начебто обстріляли з протитанкового ракетного комплексу «Стугна-П».

ф3ф4

Не треба бути фахівцем із військової справи, щоб розуміти: після влучання протитанкової ракети ПТРК ЗіЛ не те що не зміг би залишитись на ходу, він би згорів. А на представлених бойовиками фото і відео «обстріляної» вантажівки жодних видимих слідів вагомого ураження боєприпасами зовсім не видно.

ф5

Відтак очевидно, що йдеться про чергову брехню бойовиків: російська пропаганда недолуго намагається сфабрикувати черговий фейк про «звірства ЗСУ», які нібито обстрілюють «мирний транспорт».

Читайте також: Бійці ЗСУ продовжують громити ворога на Донбасі

Штаб ООС у сьогоднішньому ранковому зведенні повідомляв про знищений військовий КрАЗ бойовиків, не вказуючи, на якій саме ділянці фронту це сталося.

ф1

Тим часом бойовики «ЛНР» навіть карту «зони обстрілу» намалювали.

ф2

Також бойовикивиклали фото нібито «речових доказів».

ф6ф7

Тим часом абсолютно невідомо, де бойовики взяли ці «докази» і ЗіЛа, що нібито потрапив «під обстріл».

Обережно — на відео сепаратистів брехлива агітка Кремля.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook