Бойовики підпалюють суху траву, щоб виявити розташування українських військових (Відео)

1На передовій неспокійно. Вдень бойовики не посилюють вогонь по позиціях наших воїнів. Зате надвечір і вночі кілька разів на тиждень, а то й на день, активно обстрілюють позиції. Про це розповіли на 5 каналі.

Поблизу Станиці Луганської окупаційні війська обрали тактику випаленої землі. »Вчора намагалися нас підпалити. Трасерами – патрони запалюючої дії. Ну, у нас трава сухенька і вони намагаються підпалити нас. Викурити», – пригадує військовослужбовець Ігор. Пожежу армійці загасили. Окрім того, вирахували, звідки ведуть спостереження ворожі розвідники.

«Там у нас є полянка, там он! Часто помічаємо. З вечора трава зелена, а на наступний ранок вона вже повністю жовта. Є вихід, що там сидить їхня кукушка, яка наглядає за нами, типу ми не бачимо. Коли вже бачимо супротивника повністю в очі, тоді ми без питань відкриваємо на захист себе і своєї території», – пояснив боєць Ігор.

Бійці повідомили, що обстріли, як за годинником, відбуваються тут 1-2 рази за тиждень. Здебільшого працюють снайпери. Ведуть не прицільний вогонь.

«Скрізь вони не стріляють. У них є визначені місця по яких вони часто ведуть вогонь. Раз у тиждень, 2 рази в тиждень. А так більшість позицій вони не торгають», – каже армієць Богдан.

Відео 5 каналу

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook