Бойовики на окупованому Донбасі влаштували мордобій в автобусі (Відео)

бойовик пєП’яні бойовики на окупованому Донбасі поводять себе зверхньо і наражають на небезпеку місцевих мешканців. Така поведінка типова для окупантів-представників «руского міра».

Чергове безчинство влаштували бойовики «ЛНР» у цивільному рейсовому автобусі, кинувшись один на одного з кулаками. До стрілянини, на щастя, не дійшло. Цивільних окупанти не зачепили.

Відео бійки між бойовиками виклав у мережу користувач J Day.

Читайте також: Бракує лише калюж під стільцями: в одному фото — вся правда про «победобесие» окупантів Донбасу (Фото)

Як пише автор, «розбірки» окупанти влаштували в рейсовому автобусі «Стаханов-Алчевськ» 9 червня цього року.

Читайте також: П’яний комбриг бойовиків «ДНР» розстріляв транспорт своїх підлеглих (Фото)

За його даними, викладеними в анотації до відео, події розгортались так:

«09.06.2018 16:00 В автобус, хитаючись, залетів п’яний молодий чоловік у формі. Він був з банкою ягуара. Біля входу сидів чоловік у літах, теж у формі. Старший, шанобливо попросив прибрати молодого чоловіка банку ягуара, і не ганьбити його. Після чого молодий чоловік швидко ретирувався в кінець автобуса. Через 5 хвилин він повернувся, сів поруч зі старшим, і став питати, в чому справа, тримаючи в руках баночку. Старший попросив прибрати баночку, на що молодий чоловік глузливо склав руки, сховавши її там. Старший знову попросив прибрати банку і привести форму в порядок, на що молодий чоловік нічого не відповів, попросили ще раз… на третій раз молодий чоловік уїдливо відповів, після чого старший відважив кілька лящів, молодий чоловік почав кидатися, але не бити, а старший штовхнув його в сторону вікна. З цього моменту пішло відео. Зав’язалася сутичка. Автобус зупинився біля зуп. Ромашка, там з’явилася нова людина в формі, яка стала відтягувати старшого, в цьому моменті молодий чоловік перший раз вдарив його, розбивши йому ніс. Трохи згодом усі люди в формі ретирувалися і автобус продовжив рух».

Читайте також: П’яні бойовики «ДНР» підірвали себе в туалеті

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook