Бойовики «ЛНР» відмовилися обговорювати питання обміну полоненими — Ірина Геращенко

ЛНР-прапорець на автоматіМаріонетки Кремля у самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» продовжують затягувати питання обміну полоненими та ігнорують пропозиції України у Тристоронній контактній групі.

Так, бойовики «ЛНР» відмовилися від відеоконференції 27 грудня з цього питання. Про це повідомила у Фейсбук представник України у гуманітарній підгрупі Мінських переговорів Ірина Геращенко.

«Представники ОРЛО надіслали листа, в якому відмовилися від скайп-конференції і назвали ініціативи України і звільнення заручників «піар-акцією», — написала Ірина Геращенко.

Читайте також: «Медведчук недавно приїздив», — Путін сказав, коли РФ зможе відпустити українських моряків (Відео)

Вона наголосила, що Україна запропонувала 5 січня провести великий обмін полоненими, та бойовики затягують переговори.

Читайте також: Україна пропонує Росії новий обмін полоненими — Геращенко назвала умови

Росія, за повідомленням Ірини Геращенко, на пропозиції України щодо обміну бранців Кремля жодного разу не відповіла офіційно.

«РФ і її представники усі ці роки не дали жодної письмової відповіді на українські пропозиції. Тільки усно відповідають на групі, що «нас там немає» і «громадянська війна». Розумію, чому вони не дають письмових відповідей — не хочуть залишати ніяких документів, але це не звільнить РФ від відповідальності за розв’язання війни і невиконання мінських угод», — написала Ірина Геращенко.

Читайте також: У Кремлі пояснили, чому не можуть віддати Україні всіх політв’язнів

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook