Бойовики Горлівки отримали «зарплату», городяни не знають, куди ховатись — соцмережі

бойовик пєУ бойовиків «ДНР», дислокованих у Горлівці, свято — їм дали «зарплату». Тепер мешканці окупованого міста потерпають від наслідків пиятик терористів. Про це вони пишуть у спільноті «Нова Горлівка» у соцмережі.

«Орки отримали «зарплату»… Зелені тіла з червоними пиками стали «колоритною» частиною сірого пейзажу улюбленого міста», — гірко іронізують, описуючи бойовиків, горлівчани.

Читайте також: У бойовиків на Донбасі вже «зриває дах» (Фото)

Українські патріоти окупованого міста також розповідають, що звичні «манери» тверезих терористів мало відрізняються від п’яних.

Читайте також: Банду «Сомалі» розформували — «Гіві» переходить в особисте розпорядження «глави ДНР»

«БМП по Горлівці, по центру міста, стрункими колонами снують туди сюди кожен день… Окупантам, які  прописалася в ресторанно-готельному комплексі «Барнслі», глибоко наплювати, що це центр міста, навколо житлові квартали, люди, діти….. З вітерцем, брязкотом, хвацько промчати по Рудакова, від будинку побуту до місця стоянки, по центру вулиці, нехтуючи усіма заходами безпеки, при цьому навівши страх і шок на жителів, і не дай бог, що з’явилася на шляху прямування автомобілі…І «пролетівши» маршрут, по прибуттю на місце дислокації різко гальмувати, збираючи асфальт і змітаючи «поребрики», стало типовим для нинішньої Горлівки…» — констатують страшню дійсність життя при «ДНР» горлівчани.

Читайте також: У бойовиків на Донбасі істерика: «Росія нас кидає!»

 

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook