Бойовики «ДНР» запровадили на блокпостах нововведення і влаштовують тотальний «шмон»

добро пожаловать в адРосійські окупанти Донбасу не припиняють знущатись над мирними мешканцями, які перетинають лінію розмежування на Донбасі.

Так, бойовики «ДНР» запровадили нововведення і обмежили кількість продуктів, які мешканці окупованого Донбасу можуть перевозити через їх блокпости з підконтрольних Україні територій. Про це пишуть у мережі мешканці окупованих «ДНР» територій, які перетинали учора і сьогодні лінію розмежування на Донбасі.

Читайте також: Частина мешканців окупованого Донбасу зможе отримати свої українські пенсії вже сьогодні (Графік)

Як повідомляють користувачі мережі, бойовики забороняють ввозити з підконтрольних Україні на окуповані «ДНР» території яйця і м’ясо птиці. Зокрема, такі нововведення на на блокпосту «ДНР» в окупованій Оленівці. Там, повідомляють очевидці, бойовики влашували тотальний огляд того, що везуть люди з підконтрольних Україні територій. Крім тотального «шмону», бойовики влаштували на своєму блокпосту гігантські черги.

«Скоро і яблука возити заборонять», — з гіркотою констатує самоуправство бойовиків «ДНР» один із дописувачів.

Читайте також: Як переселенцям проголосувати на виборах Президента України: покрокова інструкція тимчасової зміни місця голосування (Відео)

Як не раз повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», доведені російськими окупантами до тотального зубожіння мешканці окупованого Донбасу постійно перетинають лінію розмежування на ДОнбасі, щоб купити на підконрольній Україні території дешевші і якісня продукти харчування. Тепер бойовики забороняють їм привезти додому навіть лоток курячих яєць.

ф2ф1ф3ф4

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook