Бойовики «ДНР» дістали хвостовик міни з землі і назад закопали для ОБСЄ: під обстріл сьогодні потрапила мечеть у Донецьку (Відео, Фото)

ф1Внаслідок обстрілу мечеть зазнала ушкоджень, люди, на щастя, не постраждали.

Сьогодні перед 8-ю годиною ранку в окупованому «ДНР» Донецьку під обстрілом опинилась мечеть, де збирались на святкову молитву мусульмани.

Фото наслідків обстрілу мечеті очевидці виклали в мережі. На знімках видно, що один зі снарядів пошкодив дах мусульманського храму, на стінах якого є й раніші ушкодження від влучання боєприпасів.

ф2

Як повідомив глава мусульманської общини Донецька, на території храму розірвались чотири снаряди, один із яких влучив у мечеть, інший — у мінарет, решта розірвались поряд. Більше десятка дітей встигли вчасно забрати, а загалом на ранкову молитву збирались мусульмани з багатьох міст, окупованих «ДНР».

Цей обстріл, заявили мусульмани, був ціленаправленим обстрілом мечеті.

ф3

При цьому на запитання, хто винен в цьому обстрілі, ніхто з мешканців окупованого Донбасу, які були під час обстрілів біля мечеті, не сказали, що це справа рук українських військових, як це традиційно подає кремлівська пропаганда.

«Влада винна», — сказала про окупаційну владу «ДНР» одна з мусульманок, з гнівом додавши, що через прихід «руского міра» двоє її синів залишились без роботи, бо закрились підприємства.

ф4

На відео з місця обстрілу, яке опубліковане в мережі, добре видно, що бойовики «ДНР» на території мечеті розкопують воронку, куди влучив один зі снарядів.

Бойовики дістали з землі хвостовик від міни, роздивились його, а потім знову закопали, щоб спостерігачі ОБСЄ побачили наслідки обстрілу. При цьому російські окупанти закопали хвостовик у землю, не переймаючись, що ушкодили доказ, бо тепер встановити за цим хвостовиком напрямок, звідки вівся обстріл по мечеті, достовірно неможливо. Зрештою, реакція російських окупантів буде традиційною у таких випадках: бойовики за вказівкою кремлівської пропаганди безпідставно звинуватять в обстрілі українських військових, хоча не виключено, що цей провокативний обстріл цивільного об’єкта влаштували саме бойовики «ДНР», як це вони вже робили не раз.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook