Стрєлков з бойовиками висміяв нові «реформи» в так званій «армії ДНР»

Бойовик в шоломі ДНРНад зміною форми командування так званої «армії ДНР», про яку заявив «міністр оборони» терористів, сміються навіть рядові бойовики, не те що «польові командири» і російські найманці, які воювали на Донбасі.

Про те, що відверто сміявся над заявою «міністра оборони ДНР» Володимира Кононова про створення «оперативного командування «Донецьк», написав у соцмережі колишній «міністр оборони ДНР» російський терорист Ігор Стрєлков.

Він натякнув, що в підпорядкуванні Кононова, крім секретарок, більше нікого й нема.

Читайте також: «Армією ДНР» куратори з Кремля тепер будуть командувати по-іншому (Відео)

ф2

Бойовики так званої «армії ДНР» у соцмережі звинуватили Кононова в тому, що він, мовляв, говорячи про «реформу», і сам не розуміє, про що каже, а в командуванні «армією ДНР» його цікавить виключно можливість нажитися на вкраденому на Донбасі, за далі яке купує нерухомість в анексованому Криму.

ф1 Проросійські ж блогери-»аналітики» у сепаратистських групах відверто пишуть, що ідею «реформи» командування так званою «армією ДНР» Кононову продиктували куратори з Кремля, зокрема, помічник Президента Путіна Владислав Сурков, який в перших числах травня приїздив в окупований Донецьк.

Читайте також: Структура і знаки «армій» бойовиків «ДНР» та «ЛНР» (Інфографіка)

ф4

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook