Бойовики активізували хакерські атаки на сайти держорганів — СБУ

1СБУ зафіксувала нову хвилю хакерських атак на сайти держорганів і розсилання листів-»фейків». Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський.

«Служба безпеки України фіксує чергову хвилю хакерських атак на державні органи влади. Почастішали випадки т.зв. fishing, тобто розсилки фейкових листів зі шкідливими вкладеннями. Злочинці намагаються зламати інформаційні мережі і поштові сервери державних установ. Під виглядом офіційних листів надсилаються електронні повідомлення з вкладеним у нього шкідливим програмним забезпеченням, яке рекомендується встановити», — написав він.

СБУ звертає увагу керівників державних органів влади та установ, а також працівників IT-департаментів на необхідність посилення заходів щодо недопущення несанкціонованої установки програмного забезпечення або його оновлення з метою недопущення хакерського проникнення на державні інформаційні ресурси.

«Будьте максимально уважні і обережні. Не лінуйтеся перевіряти достовірність підозрілих листів і матеріалів, що надходять на вашу адресу. Не відкривайте і не скачуйте їх», — додав Лубківський.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook