Бойовикам на Донбасі не вистачає «живої сили», — військовий експерт

9Народний депутат і військовий експерт Дмитро Тимчук вказує, що підрозділи бойовиків на Донбасі характеризуються низьким моральним духом, вадами психіки на грунті пияцтва та наркоманії, пише «Апостроф».

Експерт розповів, що на замовлення радників із Москви були здійснені відповідні соціологічні дослідження, які й змалювали непривабливу для окупаційного режиму картину: 60-80 відсотків особового складу незаконних воєнізованих формувань належить до «нестійкого елементу». Тому російсько-окупаційним «адміністраціям» доводиться розраховувати на підрозділи кадрових військових РФ і «вагнерівців».

А серед бойовиків – некомплект. Не вистачає від 40  до 60 відсотків «живої сили». Але «командири частин і підрозділів «1 АК ДНР» постійно доповідають вищестоящому командуванню про укомлектованість ввірених їм структур на рівні не менше 95%», — написав у соцмережі Дмитро Тимчук.

Як відомо, тільки поліція Донецької області за чотири місяці року викрила сотню колишніх бойовиків терористичної «ДНР», які залишили свої бойові підрозділи, не бажаючи перетворюватися у «вантаж-200». Один із них прямо сказав, що завербувався в «ДНР», спокусившись обіцянкою високої платні. Та коли довелося вирушати на бойові позиції, поспішив утекти, не заробивши жодної копійки за кілька місяців «служби».

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook