Бойовика «ДНР» з Тернопільщини суд засудив заочно

бойовик-зброя з георгіївською стрічкоюМешканець Борщівського району Тернопільської області пішов воювати за терористичну «ДНР» у липні 2014 році. За це заочно засуджений на 15 років і сяде за грати та такий термін,я к тільки буде затриманий українськими правоохоронцями.

Оскільки в окупованому Донецьку злочинець-бойовик перебуває і досі, рослідування щодо нього тривало заочно. Зокрема, точно встановлено, що він брав участь у знищенні української військової техніки і воював проти українських військових. Про це повідомляє прокуратура Тернопільської області.

Бойовику з Тернопільщини інкримінували вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 110 та ч.1 ст.258-3 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та участь у терористичній організації).

«У суді доведено, що у липні 2014 року житель Борщівського району Тернопільської області добровільно увійшов до складу однієї з терористичних груп «ДНР» для вчинення терактів та участі в збройному спротиві військовослужбовцям ЗСУ і працівникам правоохоронних органів, які беруть участь в антитерористичній операції на території Донецької області.

Зокрема, встановлено, що восени 2014 року обвинувачений разом з іншими учасниками терористичної групи під час одного з проведених боїв пошкодили БМП-2 Збройних сил України та знищили її екіпаж, після чого бойова машина піхоти перейшла у користування цієї терористичної групи. Після відновлення бойової техніки, житель Тернопільщини став її командиром та продовжив використовувати її для злочинної діяльності.

Окрім того, він публічно через мережу Інтернет закликав мешканців України до зміни меж території та державного кордону України», — йдеться в повідомленні прокуратури Тернопільської області.

Після спеціальної досудового розслідування кримінальне провадження з обвинувальним актом тернопільські правоохоронці скерували до суду для заочного засудження бойовика «ДНР».

«Вироком суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованих йому злочинів та засуджено до 15 років позбавлення волі. Початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дня його затримання та реального виконання покарання у виді позбавлення волі», — повідомили в прокуратурі.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook