Бойовик намагався потрапити в Україну, бо потрібний закордонний паспорт – подробиці повідомила СБУ (Відео)

6Правоохоронці звернули увагу на мешканця Краснодонського району, який пішки чимчикував через лінію розмежування. І не випадково.

Як повідомив прес-центр Служби безпеки України, так вдалося затримати бойовика терористичної «ЛНР», який намагався потрапити на контрольовану українською владою територію через пункт пропуску «Зайцеве» на Донеччині.

Доказ своєї приналежності до бойовиків чоловік тримав при собі. У взутті ховав військовий квиток так званого «2-го армійського корпусу народної міліції ЛНР».

А що змусило його перейти лінію розмежування? Хотів отримати закордонний паспорт громадянина України. Як з’ясувалося, з таким документом планував поїхати на Близький Схід і влаштуватися найманцем «у незаконному збройному формуванні, створеному кураторами з спецслужб РФ».

Правоохоронці встановили факти його «подвигів» на окупованій російсько-терористичними силами території Донбасу. Стало відомо, що затриманий якраз перебував на передових позиціях бойовиків, коли вони обстрілювали Станицю Луганську.

Його взято під варту. Розслідування триває.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook