Бойовик «ДНР» застрелив товариша «для зняття стресу»

Українська розвідка повідомляє про зростання кількості надзвичайних подій у частинах і з’єднаннях російських окупаційних військ.

У частинах і з’єднаннях російських окупаційних військ на Донбасі через значне фізичне і психологічне напруження від тривалого перебування на передових позиціях і постійні військові навчання без належного відпочинку, а також з огляду на систематичні випадки знущання з боку командного складу, відбувається зростання кількості надзвичайних подій, в тому числі таких, які призводять до небойових втрат. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

Читайте також: Бойовик «ЛНР» розповів, як вони воювали з «казаками» за право грабувати підприємства

Як зазначається, 8 вересня в результаті невпорядкованої стрілянини для «зняття стресу», перебуваючи у стані нервового зриву, військовослужбовець 7-ї окремої мотострілкової бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ВС РФ Ковальов Олександр Валентинович (17.03.1976 р.н.) застрелив свого «земляка», громадянина Росії Чуріна Івана Васильовича (05.07.1987 р.н., м. Москва).

«Щоб приховати факт надзвичайної події, командування бригади звільнило загиблого заднім числом і наказало повідомити рідним про його самогубство», — йдеться в повідомленні.

 

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook