Бойовик «ДНР» вислухав вирок українського суду

За кількома статтями Кримінального кодексу України суд присудив бйоовику 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як повідомляє СБУ, слідство і суд довели його провину за вісьмова статтями ККУ. Зокрема, йдеться пр овикрадення людей, диверсії, катування.

Колегія суддів Жовтневого районного суду Маріуполя визнала вину місцевого мешканця у захопленні заручників, їх катуванні, умисних вбивствах та протидії правоохоронним органам.

27-річний бойовик на прізвисько «Денис молодой» упродовж 2014-2015 років входив до однієї з банд т.зв. «ДНР». Разом із спільниками він заради збагачення викрадав місцевих бізнесменів, грабував банкомати. Отриманні в такий спосіб гроші зловмисник віддавав у т.зв. «общак» терористів.

ф4

У квітні 2016 року бойовика затримали контррозвідники Управління СБУ в Донецькій області на одній з конспіративних квартир, де він переховувався.

Судовим слідством доведена його вина у злочинах проти громадської безпеки (ст. 257, 260, 262, 263), злочинах проти волі, гідності та життя особи (ст. 121, 146), проти власності (ст. 187, 189) та інших.

Зловмисника позбавлено волі на десять років з конфіскацією всього майна.

Вирок набув законної сили.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook