«Інакше ми втратимо Маріуполь і весь Донбас», — бойовий комбат ЗСУ сказав, як зупинити анексію Росії на Азовському морі

Комбат ЗСУ В'ячеслав Власенко ("Філін"). Фото - Фейсбук

Комбат ЗСУ В’ячеслав Власенко («Філін»). Фото — Фейсбук

Лише дипломатичним шляхом зазіхання Росії на українське узбережжя Азовського моря і його мілітаризацію російськими військовими кораблями не зупинити. Для цього потрібен військовий шлях.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук командир 46-го окремого штурмового батальйону ЗСУ «Донбас-Україна» В’ячеслав Власенко («Філін»).

Бойовий комбат, який з 2014 року воює на передовій Донбасу проти російських окупантів, впевнений, що для зупинки агресії Росії, яка розуміє тільки право сили, лише створення в Азовському морі угруповання українських військових кораблів замало — потрібна ще сухопутна військова операція ЗСУ на Донбасі.

«Для негайної зупинки «повзучої» анексії Азовського моря з боку РФ, крім морської відсічі, необхідно негайно розпочинати наступ наших військ суходолом на Донбасі. Інакше ми втратимо Азовське море, Маріуполь і весь Донбас», — написав полковник ЗСУ Власенко.

Читайте також: Бойовий комбат ЗСУ назвав точний термін і умови закінчення війни на Донбасі (Відео)

У коментарях до повідомлення комбат «Філін» пояснив, що російських бойовиків на Донецькому фронті слід відігнати від підступів до Маріуполя та інших українських міст на березі Азова.

«Вояки і «мирні жителі» ДЛНР повинні усвідомити наслідки дій Росії в Азовському морі. І якщо анексія моря не зупиниться, то вони нам не залишають вибору», — підкреслив полковник ЗСУ Власенко.

Читайте також: Бойовий комбат ЗСУ коротко, влучно і вичерпно пояснив етапи АТО і ООС на Донбасі

На зауваження у коментарях, що раніше він висловлювався в мережі проти наступу українських військ на Донбасі, полковник ЗСУ В’ячеслав Власенко відповів: «Тоді не було намагань анексії Азовського моря. Зараз інша ситуація».

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook