Бойовий комбат назвав критерії майбутнього Верховного головнокомандувача ЗСУ

Полковник ЗСУ В’ячеслав Власенко («Філін»). Фото — Фейсбук

Полковник ЗСУ В’ячеслав Власенко («Філін»). Фото — Фейсбук

Президент України, який є Верховний головнокомандувачем Збройних сил, насамперед повинен бути патріотом України, непохитним у своїй боротьбі з російським агресором. Тому слід пам’ятати, що 31 березня громадяни України обиратимуть не тільки Президента України, а й воєначальника, який має виграти війну з Росією на Донбасі.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук полковник ЗСУ В’ячеслав Власенко («Філін») — командир 46-го окремого штурмового батальйону ЗСУ «Донбас-Україна», який зараз воює на передовій Донбасу.

«Президентом країни має бути безкомпромісний до ворога, чесний та непідкупний патріот України», —  коротко сформулював критерії майбутнього Верховного головнокомандувача ЗСУ комбат.

Читайте також: Бойовий комбат назвав головні риси, які має мати наступний президент України (Блог)

Саме за такого кандидата з такими рисами і голосуватимуть 31 березня як за майбутнього президента і Верховного головнокомандувача ЗСУ українські військові, впевнений полковник Власенко.

Читайте також: Комбат ЗСУ дав чітке визначення поняття «зрада»

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше комбат Власенко сформулював основні тези кандидатів у президенти України, з висловлювань яких уже зараз можна зрозуміти, що воювати з Росією до переможного кінця вони не будуть, а швидко почнуть домовлятись із Путіним, зраджуючи Україну.

Читайте також: Бойовий комбат ЗСУ коротко і влучно сформулював ознаки зрадників державних інтересів України

Також полковник Власенко пояснив і рекордну на цих виборах кількість претендентів на посаду Президента України.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook