Польоти СУ-25 і вертольоти ЗСУ над пляжем Азовського моря вразили очевидців (Відео)

Фото з навчань - сайт Міноборони України

Фото з навчань — сайт Міноборони України

Прольоти української авіації відбувались у рамках масштабних навчань ЗСУ з протиповітряної оборони України.

Очевидців, які відпочивали на пляжі Кирилівки на Запоріжжі, політ штурмовика на наднизькій висоті не налякав, а навпаки викликав захоплення — ніхто з відпочивальників із пляжу не тікав, а зацікавлено здіймав голову в небо.

Очевидець встиг навіть зняти і опублікувати в мережі частину цього польоту. На відео здається, що СУ пролітає «по головах» пляжників.

Про ці триденні навчання повідомляло Міноборони України, зазначаючи, що в їх ході «під час практичної фази тренувань будуть відпрацьовані практичні дії, зокрема, із виконанням льотно-тактичних завдань, здійснення маршу та переміщення у нові райони бойового призначення підрозділів протиповітряної оборони, прикриття від ударів важливих об’єктів та угруповань військ при застосуванні умовним противником засобів РЕБ. У ході практичних дій активно впроваджуватиметься бойовий досвід, набутий підрозділами під час виконання завдань в районі проведення АТО та операції Об’єднаних сил».

У мережі опубліковане й інше, докладніше відео, на якому бойові літаки та гвинтокрили ЗСУ працюють парами. Кадри з кабіни екіпажу бойового літака вражають.

Захоплення прольотом українських льотчиків на максимально низькій висоті висловили користувачі мережі у коментарях до відео.

ф2ф3

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook