Боєць АТО розповів, що пережив, коли підірвався на міні у зоні бойових дій

фото: Українська служба інформації. Одеса.  поранений Євген Редько

фото: Українська служба інформації. Одеса.
поранений Євген Редько

Про це 28-річний Євген Редько розповів журналістам сайту «Українська служба інформації. Одеса».

«На мені не було живого місця. Я пережив дві клінічні смерті, вісім днів пролежав у комі та переніс більше сорока операцій — і вижив, -  розповів Евгений Редько.

Євген Редько – сапер третього мотопіхотного батальйону «Хортиця», родом із Запорізької області. До війни працював інспекторому виправній колонії. Коли на Донбасі стало неспокійно, пішов на фронт, служив під Маріуполем. У 2016 -му, під Гнутовим, під час виконання бойового завдання Євген з товаришем підірвались на міні. Товариш загинув, а Євгену повезло вижити.

«Це було в травні 2016. Ми йшли по маршруту, оглядали територію і натрапили на міну. Вона була не проста, а заряджена шрапнеллю. І вибухнула прямо мені в лице. Мій напарник загинув, а я лишився живий. Мене збирали по частинах, в мене була міно-вибухова травма, відірвало руку, дуже понівечило мені ліву ногу, було три відкритих переломи і пошкодило все лице. На мені не було живого місця. Мені робили кілька операцій на нозі, її вдалося врятувати. А от руку лікарям довелося ампутувати, тож тепер я ходжу з протезом. Ще мені вставляли зуби, добавляли вуста ,вирівнювали шрами, верхню повіку і розширили мені орбіту ока, бо воно в мене було дуже звужене. Батьки мені дуже допомагають морально. Вони завжди мене підтримують. А коли я їду на якусь операцію, постійно телефонують, щоб дізнатися, як я почуваюся. Я звичайна людина, як всі. Живу і радію життю. Я планую вступити до університету та вивчитися на юриста. Отримаю диплом, тай може відкрию свою контору. Там буде видно», — сказа Євген Редько.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook