Богдана Півненко влаштує тернополянам «Італійський вечір» (Відео)

pivnenkоНа концерт віртуозної скрипальки, заслуженої артистки України Богдани Півненко запрошують тернополян сьогодні, 9 квітня.

Гратиме вона у супроводі симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії. Диригент — Мирослав Кріль.

Читайте також. Почнемо фестивалити у квітні, закінчимо – у грудні (перелік заходів)

Нагадаємо, Богдану Півненко називають українським «Паганіні в спідниці». Адже коли вона бере до рук скрипку, глядачі бачать таку ж віртуозність, пристрасність, потужність і несамовитість. Народний артист України Валентин Сильвестров вважає музикантку скрипачкою світового значення, яка нічим не поступається Співакову чи Кремеру.

- Богдана Півненко, поза сумнівом, грає просто прекрасно, — говорить Валентин Сильвестров. – Послухайте, як вона виконує «Мелодію» Скорика – благородно, з делікатним пафосом. Мені здається, що «Мелодія» Скорика буде звучати у всьому світі, як «Щедрик» Леонтовича – в ній дух український, це музичний знак України. Я певен, вона теж підкорить світ.

Читайте також. Шевченкове слово нині є особливо актуальним, вважають і діти, і дорослі (Фото)

Шанувальникам 9 квітня представлять «Італійський вечір» Богдани Півненко. У першому відділі звучатиме Ніколо Паганіні – «Концерт для скрипки з оркестром № 1, ре-мажор». У другому: Дж. Россіні – увертюра до опери «Сорока-злодійка», Дж. Пуччіні – інтермеццо до опери «Манон Леско» та Петро Чайковський — «Італійське каприччіо». Початок виступу – о 18.30. Квитки коштують — 30-50 грн. Телефон для довідок – 52-61-09.

Довідково. Богдана Півненко – донька відомого українського художника Івана Марчука, кожна картина якого – маленька історія. Виросла скрипалька у Харкові, згодом переїхала до Києва, щоб вчитися у класі Богодара Которовича. Тож рідним містом вона вже вважає саме столицю.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook