Ближче до ЄС: лікарня №2 Тернополя співпрацюватиме з медиками Польщі (Фото)

лікарня-тарнов підписання угодиТернопільська лікарня №2 підписала угоду про співпрацю з польською лікарнею ім. Щепліка м. Тарнова.

Відбулося підписання угоди про наміри між тернопільським лікувальним закладом та спеціалізованою лікарнею ім. Щепліка м. Тарнова (Польща) 11 липня у Тернопільській міській комунальній лікарні №2. Для цього, зокрема, делегація з Тарнова приїздила у Тернопіль.

Як повідомляє прес-служба Тернопільської міськради, Угода передбачає започаткування співпраці у галузі охорони здоров’я, зокрема, удосконалення професійних навичок представниківлікарня-тарнов лікарі слухають лікарні, співучасть у здійсненні наукових досліджень, обмін досвідом у реформуванні системи охорони здоров’я та чимало іншого.

«Сьогодні зустрілися партнери у медичній сфері Тернополя та Тарнова, — розповів заступник міського голови Тернополя Іван Хімейчук. – У підписаній угоді міститься положення про низку заходів, практичних зустрічей між працівниками лікарні. Оскільки ми ідемо у напрямку до ЄС, то це означає, що повинні у нас впроваджуватися також нові технології у лікуванні та найкращий досвід».

лікарня-тарнов гол лікарФото — з сайту Тернопільської міськради.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook