Бірюков: ситуація в донецькому аеропорту ускладнена через неможливість використовувати артилерію (Відео)

Бірюков ЮрійСитуація в донецькому аеропорту ускладнена через неможливість використовувати артилерію. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив радник президента Юрій Бірюков.

«Там це все ускладнено тим, що вже зараз наша артилерія є марною і не може допомагати. Вчора артилерія працювала досить щільно, але, на жаль, маса сепаратистів прорвалася на територію нового терміналу, і зараз, по суті, йде вогневий контакт всередині терміналу. Вчора у мене було спілкування, в тому числі з президентом, і взагалі не обговорюється питання про те, що ми просто віддамо цей аеропорт, відведемо наших пацанів. Зараз шукаються шляхи вирішення цієї проблеми», — заявив Бірюков.

Читайте також. До аеропорту «Донецьк» підійшла частина підкріплення, «кіборги» планують ротацію

Нагадаємо, що в донецькому аеропорту вже кілька днів проходять масштабні бойові дії. Від сьогоднішнього ранку бойовики намагаються штурмувати донецький аеропорт. У ході бою пораненими є 10 українських військових, 1 загинув. За повідомленням одного з «кіборгів», захисники аеропорту чекають на друге підкріплення. Також повідомлялося, що бойовики перекинули до терміналу кілька танків.

Один із захисників аеропорту раніше сьогодні повідомляв, що бойовики з 4 поверху нового терміналу закидають «кіборгів» газовими гранатами, а українська артилерія намагається «зняти» терористів звідти. Водночас танки бойовиків обстрілюють нижні поверхи терміналу. При йьому у «кіборгів» є вже сьогодні втрати.

Читайте також. Захисник донецького аеропорту: за сьогодні у «кіборгів» 1 загиблий і 10 поранених. Бій триває

 

За даними радника президента, волонтера Юрія Бірюкова, в Генштабі прийнято остаточне рішення утримувати донецький аеропорт. Крім того, стало відомо, що по позиціях бойовиків у районі донецького аеропорту Пісок працює українська артилерія.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook