Білий одяг, кілька разів Гімн України, чуттєво, емоційно: як у Києві проходила Хода гідності (Відео – повна версія)

124 серпня у Києві відбулися два паради – один з ініціативи й керівництва Офісу президента, другий – з ініціативи волонтерів, ветеранів російсько-української війни, родин загиблих.

Парад, організований Офісом президента, був цікавим, достойним того, щоб про нього говорили як про новацію. Але там акцентом були не воїни, які незалежність захищають чи захищали на сході України, які не на словах «душу й тіло ми положим за нашу державу», а справді клали й душу за неї, й тіло. Увагу розсіяли, сконцентрувавши її хіба на виступі президента й сюжетах неначе з кліпів відомого кліпмейкера Алана Бадоєва, який ставив там постановочні сцени.

Читайте також:  Зворушливо, щемно й урочисто: як у Києві 24 серпня проходив Марш захисників України (Відео — повна версія)

Гарне виконання Гімну, гарні задумки, хоч креативу на мій погляд таки малувато. Майдан Гідності асоціювали з піаніно, яке розмалювали в кольори прапора, й піаністами, а також зі щитами, які вифарбували в білий колір… Зворушливими були діти, які ставили відбитки своїх долонь у синьо-жовтому кольорі на щити. За загиблими, в пам’ять про них прозвучав дзвін. Чомусь, це нагадало мені дзвін у Японії за тими, хто втратив життя після ядерних бомбардувань. Там це вже традиція.

Чи започатковуємо ми якусь із традицій такою новацією? І яку? Як на мене, далися взнаки навички кліпмейкера: якщо вибудувати під мелодію всі сюжети, то вийде доброякісний кліп.

Дуже багатьом українцям сподобалася Хода гідності. Про це написали в мережі.

we

wee

З особливим зацікавленням, напевно, всі слухали виступ президента. Він — цікавий порівняннями, емоцією. Схоже на шкільний як твір. Розпочав про те, з чим щоранку прокидається, й закінчив — про себе, звичайно, згадавши, що хоче миру. Жодного слова про агресора, який вбиває українців. Війна є, жертви є, а ворог хто? З ким, воюємо?

Все дуже правильно, красиво, пастельно, чинно, благородно…

Тіна Влад.

P.S.

Це — суб’єктивний погляд на подію, з яким можна погодитися чи ні. А щоб скласти власне враження, варто подивитися самому, як проходила Хода гідності.

Відео ТСН.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook