Більше 350 українських провайдерів припинили трансляцію російської пропаганди

imagesБільша частина українських провайдерів на сьогодні вже припинила ретрансляцію у своїх мережах передач російських телеканалів «Росія 24″, ОРТ («Первый канал — всемирная сеть»), «РТР Планета» та «НТВ-Мир». Про це повідомили у прес-службі Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення України.

«Станом на 15 березня ретрансляцію цих чотирьох каналів припинило близько 350 провайдерів, та на сьогодні ця цифра ще більша», — розповіли у прес-службі відомства.

Також зазначається, що період, протягом якого буде припинена ретрансляція російських каналів, наразі не визначений.

Нагадаємо, Національна рада звернулася до об’єднань українських провайдерів програмної послуги із вимогою припинити ретрансляцію у своїх мережах передач російських телеканалів. Така ситуація в інформаційному полі України викликана необхідністю гарантування інформаційної безпеки відповідно до Рішення РНБО України від 1 березня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України» і звернення Ради національної безпеки і оборони України від 6 березня 2014 року № 242/2-5-1 до Національної ради.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook