Більше 3 тисяч українців хотіли стати детективами НАБУ

12До 21 травня 2018 року Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) приймає документи від кандидатів на 34 вакантні посади детективів, повідомляє Depo.ua.

Перший прийом документів на посади детективів оголосили ще 5 травня 2015 року, одразу ж після обрання першого складу ради громадського контролю при НАБУ, адже конкурсний відбір на посади у відомстві відбувається за участі представників громадянського суспільства. Документи для участі тоді подали близько 3 тисяч осіб. Із них до тестування допустили 2 500.

Після тестування на знання законодавства, рівня загальних здібностей (General Skills) та психологічних характеристик (MMPI) до етапу співбесіди з членами конкурсної комісії дійшли 226 кандидатів. Із-поміж них і відібрали перших 70 детективів НАБУ. Відбір тривав три місяці, а остаточне рішення конкурсна комісія ухвалила 24 серпня 2015 року.

Друга хвиля конкурсу на посади детективів НАБУ продемонструвала такий же високий інтерес до роботи у новоствореному правоохоронному органі: на сотню вакантних посад документи подало майже 2 тисяч кандидатів. До тестування на знання законодавства допустили 1 тис. 803 особи. Третя хвиля конкурсного відбору детективів Національного бюро стартувала у липні 2016 року і тривала майже рік – до червня 2017 року. На 40 вакантних посад претендували майже 2 тис. 500 осіб. До співбесід із конкурсною комісією за підсумками попередніх тестувань були допущені 454 кандидати. Серед них і визначили 55 переможців.

Варто додати, що більша частина детективів, обраних під час третьої хвилі, працюють у територіальних управліннях НАБУ – у Львові, Одесі та Харкові.

Наразі у головному підрозділі детективів працює 212 співробітників. Стати учасником конкурсу на вакантні посади у цьому підрозділі можна, подавши свої документи до 21 травня.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook