Більше 3 тисяч дитячих історій увійшло до проекту «Книга добра», який презентували у Тернополі (Фото)

фото: Генеральний штаб ЗСУ

фото: Національна гвардія України

Історії написані дітьми військових потраплять до Ватикану та Конгресу США, інформує Фейсбук Національної гвардії України.

Міжнародний соціальний проект «Книга Добра», об’єднав тисячі дітей та дорослих. Люди зі всіх регіонів України, особливо діти, писали реальні історії про добро, малювали малюнки, які згодом потрапили до «Книги Добра». Серед маленьких авторів були діти військовослужбовців Національної гвардії та Збройних України сил зі Львова.
Активні учасники проекту з Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей зібрались в місті Тернополі, аби презентувати книгу. Поїздку для дітей зі Львова організувало командування 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.
Організатори розповідають, що на електрону адресу проекту надійшло більш як три тисячі надзвичайно цікавих історій про добрі вчинки безкорисливих людей. Редакційною радою, яку очолює відома українська письменниця Марія Матіос, було відібрано сотню найцікавіших. Другий етап Міжнародного соціального проекту зі створення художніх малюнків тривав з 29 березня по 1 червня 2017 року.
Усі дитячі та дорослі творіння зібрали в одну «Книгу Добра». На завершальному етапі відібрали 50 історій та малюнків. Книгу виготовляли у Центрі української культури в Таллінні. Її друкували на спеціальному папері, що зберігається більше тисячі років. Папір виготовляли з бавовни і сушених трав. На кожну сторінку створили окреме кліше, де вивели історії про добро каліграфічним почерком.

фото: Генеральний штаб ЗСУ

фото: Національна гвардія України

Таким чином виготовлено 100 ексклюзивних екземплярів «Книг добра» (на черпаному папері) та 10 тисяч її друкованих примірників. За час реалізації проекту у ньому взяли участь більше 300 тисяч дітей та дорослих.
Поїдуть примірники також і у 50 країн світу. Найперше до Національної бібліотеки Ватикану, бібліотеки Конгресу сполучених штатів Америки, Королівської книгозбірні Великої Британії, а також до Єгипетської бібліотеки в Олександрії. Перший примірник зберігатиметься у Національній бібліотеці імені В.І. Вернадського що у Києві.
Основною метою та завданням Міжнародного соціального проекту «Книга Добра» є створення книги із цікавими історіями та ілюстраціями про Добро із залученням понад 300 тисяч осіб. «Книга Добра» покликана стати джерелом інформації про людяність, щирість та добро у повсякденному житті, вселяти віру у мирне майбутнє, надихати на перемоги у добрих починаннях та показати всьому світу Україну з її великим чистим серцем і добрими людьми.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook