Бійці ЗСУ про спецоперацію зі звільнення 1 км окупованого Донбасу: «Нас було 4 чоловіки» (Відео, Мапа)

ф22 травня українські військові на Донбасі провели спецоперацію, в ході якої просунулись вперед, відібравши у російських окупантів 1 км раніше окупованого Донбасу і зайнявши стратегічні позиції.

Цю споцоперацію на Луганському фронті провели бійці 46-го окремого штурмового батальйону ЗСУ «Донбас-Україна».

Після тривалої розвідки, докладно вивчивши всі вогневі позиції російських окупантів біля села Калинове під Попасною українські військові несподівано для бойовиків провели швидку спецоперацію.

«Нас було 4 чоловіки, ми за одну ніч прокопали траншеї, щоб можна було ними пересуватись», — так каже про один із етапів спецоперації боєць українського батальйону, який брав участь у просуванні підрозділу ЗСУ.

На ранок бойовики зрозуміли, що втратили стратегічні висоти.

Читайте також: Нова потужна перемога ЗСУ на Донбасі: бійці батальйону «Донбас-Україна» з боєм суттєво просунулись вперед

Карта 2017 року, яка дає можливість зрозуміти, де саме Калинове, до яког опросунулись бійці ЗСУ

Карта 2017 року, яка дає можливість зрозуміти, де саме Калинове, до яког опросунулись бійці ЗСУ

Тепер, каже командир 46-го окремого штурмового батальйону ЗСУ «Донбас-Україна» В’ячеслав Власенко («Філін»), бійці цього підрозділу, як на долоні, бачать всі пересування бойовиків і контролюють їх з висоти майже 60 метрів.

Крім того, українські військові покращенням свого тактичного становища фактично відрізали російським окупантам можливість підвозу боєприпасів і провіанту у поки окуповане Калинове, де бойовики облаштували свою базу.

Більше подробиць — у сюжеті ТСН. Тиждень.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook