Бійці ЗСУ на Світлодарській дузі знають, коли бойовики підуть у наступ (Відео)

АТО-прапорець Укр слава Україні встромлений у ящик бк КП фейсбук 72 бригади ЗСУОбстріли, які російські окупанти чинять зараз на Світлодарській дузі, українські військові вважають затишшям, та кажуть, так буде недовго і ескалація конфлікту відбудеться.

Зараз бойовики активно куріплюють свої позиції на Світлодарській дузі, збільшуючи кількість вогневих точок. Це добре бачать зі своїх позицій бійці 72-ї бригади ЗСУ імені Чорних запорожців, які тримають там оборону.

Читайте також: «Інакше ми втратимо Маріуполь і весь Донбас», — бойовий комбат ЗСУ сказав, як зупинити анексію Росії на Азовському морі

Те, що бойовики зараз нарощують укріплення і не ведуть активних бойових, бійці ЗСУ пов’язують із так званими «виборами», які рсоійські окупанти Донбасу запланували на 11 листопада.

Читайте також: Маріонетки Кремля пішли на грубе порушення міжнародного права на окупованому Донбасі — почали «вибори» (Фото)

Уже після 12-го листопада, кажуть українські військові, бойовики підут ьна ескалацію конфлікту.

Читайте також: Ветеран АТО Валерій Ананьєв про війну на Донбасі: «Це війна за думки людей» (Відео)

«Чорні запорожці» запевняють, що до наступу ворога готові і готові не тільки відбити його, а й звільнити весь окупований Донбас, як тільки буде наказ.

Читайте також: Бойовики на Донбасі пустили в хід зенітки

Подробиці — у сюжеті Факти ICTV.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook