Бійці з куреня УНСО отримають продукти, взуття і дитячі листи з Тернополя (Фото)

оснДобровольчий Курінь УНСО (54-й Прутсько-Померанський ОРБ ) отримає з Тернополя поміч. Її відправили бійцям 12 вересня.

У переліку є: харчі у концентратах (крупи, приправи, кава, чай і ін.), термобілизна, шкарпетки, однострої (комплекти польової форми західних зразків), взуття, елементи спорядження до озброєння та екіпіровки (для піхотних і спецпідрозділів).

Читайте також. Командир “Сокола” отримав Орден князя Ярослава Мудрого (Фото)

- Окремою передачею йдуть дитячі малюнки і листи діточок з Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка. Їх неможливо читати без щему в серці навіть досвідченому архівісту, хоча мені доводилось читати фронтові листи до солдатів періоду Другої світової війни. Особливо мене вразив малюнок, де терорист «Бородай» під російським триколором і у супроводі танка наступає на українську родину, — каже УНСОвець Ігор Крочак. — Цей малюнок я поклав останнім. Твердо переконаний, що коли наші діточки пишуть такі листи ми переможемо…

Усім хто хоче допомогти Куреню УНСО, тернополянин повідомляє контактний телефон керівника ГО УНСО на Тернопіллі — Юрія Семчишина  (067-208-13-45).

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook