Бійці ДУК «ПС» переходять на контракт у 79-у аеромобільну бригаду ЗСУ — Бірюков

ФОто зі сторінки БІрюкова у соцмережі

ФОто зі сторінки Юрія Бірюкова у соцмережі

Бійці українського Добровольчого корпусу «Правого сектора» переходять на контракт у бригаду ЗСУ. Про це повідомив радник президента Юрій Бірюков.

«Бійці ДУК-ПС переходять на контракт в 79 ОАЕМБР. Раді вам, браття», — написав Бірюков у соцмережі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бійці «Правого сектора», воюючи в районі Маріуполя, заявляють, що командування сектора «М» віддало наказ добровольчим підрозділам вийти з Широкіно до 27 березня і покинути зону АТО до 1 квітня.

Пізніше в АТЦ заявили, що ультиматумів про вихід із зони АТО добровольцям не ставили, а у формі рекомендації їм було запропоновано увійти до складу яких Міноборони, або Нацгвардії.

Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош заявив про узгодження механізму, за яким «Правий сектор» готовий увійти до складу Міноборони.

«Ми домовилися про те, що буде зареєстрований, як можна швидше, законопроект, де український добровольчий корпус «Правий Сектор» повинен стати основою для створення подібної організації Союзу оборони Естонії. Тобто, коли є резервні підрозділи, бойові підрозділи. Ця система буде компромісною, звичайно, тому що все, що ми хочемо, воно не буде реалізовано, це я прекрасно розумію, але ми знайдемо золоту середину, яка буде влаштовувати повністю в цьому законопроекті і нас і державні інститути», — зазначив Ярош.

При цьому ще раніше керівник інформаційного центру «Правого сектора» Артем Скоропадський заявив, що «Правий сектор» готовий стати частиною ЗСУ тільки як окремий підрозділ.

112.ua

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook