Бійці «Донбасу» затримали поета «ДНРівського тероризму» — МВС

1Радник міністра внутрішніх справ на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що батальйон «Донбас» затримав групу сепаратистів з 8 осіб, спрямовану для підкріплення Іловайского угруповання сепаратистів.

У числі затриманих цікава людина — Юрченко Юрій Васильович.

Юрченко Юрій Васильович (Париж), драматург, актор, поет, лауреат міжнародних конкурсів, Президент театральної асоціації «LES SAISONS RUSSES» («Російські Сезони»), Франція.

Юрій Юрченко працював перекладачем звернень та новин терористів на французьку мову, як він каже — «прориву інформаційної блокади Новоросії у франкомовних країнах Євросоюзу».

Був особисто знайомий з Павлом Губарєвим.

Можна сказати, що ця загублена душа — такий собі співак або поет ДНРовского тероризму.

Думаю, що насправді Юрій Юрченко, така ж загублена і отруєна путінською пропагандою душа як і тисячі інших російських приїхала в Донбас врятувати його від міфічних і придуманих загроз.

Юрій Юрченко як і інші полонені, і в тому числі затриманий учора громадянин Словаччини, будуть передані слідчим органам, коли Іловайськ буде остаточно очищений від терористів.

Міру його вини і ступінь відповідальності визначить суд.

Для тих, хто хоче зрозуміти як і кого вербує російська пропаганда для війни за Новоросію подивіться інтерв’ю з Юрченко зняте в Слов’янську в липні місяці.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook