Безпеку Євробачення-2017 забезпечували й тернопільські рятувальники (Фото)

Тернопільські рятувальники в числі надзвичайників з усієї України несли посилене чергування безпосередньо на території Міжнародного виставкового центру в Києві, де відбувалось Євробачення.

Як повідомляє Управління ДСНСУ в Тернопільській області, забезпечували безпеку конкурсу тернопільські рятувальники з 28 квітня до 16 травня.

«На час проведення  Євробачення, в період з 28 квітня по 16 травня до Києва, з метою забезпечення резерву сил радіаційно-хімічного захисту відряджалось відділення аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Тернопільській області. На спеціальному автомобілі хімічного захисту, обладнаному на базі шасі Jelcz, оснащені спеціальними засобами захисту та всім необхідним технічним спорядженням тернопільські рятувальники були готові будь-якої миті приступити до виконання завдань за призначенням: відреагувати на випадок можливого виникнення надзвичайної ситуації, запобігти її розповсюдженню та ліквідувати», — йдеться в повідомленні.

У час проведення Євробачення-2017 щодня на посилений варіант чергування заступали близько 530 рятувальників та понад 120 одиниць техніки ДСНС, з яких 126 фахівців особового складу та 18 одиниць техніки цілодобово забезпечували посилений моніторинг стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів проведення пісенного конкурсу.

За хорошу роботу тернопільські рятувальники отримали подяку, якою й похвалились на фото.

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook