«Безпека в житті – життя в безпеці-2015»: у конкурсі можуть взяти участь юні тернопільські художники

конкурсДержавна служба України з надзвичайних ситуацій і Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» оголосили конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці-2015».

Він триватиме до 20 травня 2015 року, відповідно до Положення, серед учнів загальноосвітніх, позашкільних і професійно-технічних навчальних закладів Тернопільської області віком від 7 до 17 років, вихованців гуртків «Юний рятувальник», «Школа безпеки», членів ВГДР «Школа безпеки».

Читайте також. Проект «100 тисяч книжок для сільських бібліотек» стартував і на Тернопіллі

Як повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, мета конкурсу — виховання у дітей та учнівської молоді культури безпечної життєдіяльності, формування свідомого й відповідального ставлення до безпеки людини та безпечної життєдіяльності дітей у соціумі, привернення уваги громадськості до проблеми безпеки та забезпечення безпечної життєдіяльності дітей в умовах сьогодення, розвитку творчого потенціалу та виявлення і підтримка талановитих і обдарованих дітей.

До участі в конкурсі допускають лише індивідуальні творчі роботи (одна краща робота — з кожної номінації та вікової категорії).

Довідково. Роботи переможців районних і міських етапів Конкурсу надсилати до 20 травня 2015 року до оргкомітету за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Родини Барвінських, 10, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області, тел./факс (0352) 25-37-45, e-mail: nmc.ternopil@mns.gov.ua, ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті — життя у безпеці».

Софія Левицька   

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook