Безлер повернувся на окупований Донбас і пригрозив «главі ДНР» (Фото)

Ігор Безлер. Фото 2014 року

Ігор Безлер. Фото 2014 року

Терорист Ігор Безлер («Бєс»), безпосередніми зусиллями якого на Донбасі починалась «руская весна», стверджує, що окупаційній владі «ДНР» на чолі із Олександром Захарченком залишилось недовго.

Розшукуваний в Україні за створення терористичної організації одіозний польовий командир бойовиків Ігор Безлер, який утік з Донбасу в окупований Крим ще восени 2014 року, заявив, що цього літа повертався на окуповані «ДНР» території Донбасу.

На сторінці в мережі він виклав фото на підтвердження цієї поїздки.

ф6

Як пояснив бойовик, на окуповані «ДНР» території він їздив, щоб побачити цехи заводу «Горлівський машинобудівник», оскільки «глава ДНР» і «мер» окупованої Горлівки звинуватили «Бєса» в тому, що він розпродав верстати ще в квітні 2014 року (Ігор Безлер з 2012 року і до початку «руской весни» працював у службі безпеки Горлівсього машзаводу — ред.).

Читайте також: Авто, пальне, гроші — терористи за вказівкою «Бєса» пограбували Новогорлівський машинобудівний завод

«От і довелося з’їздити і переконатися, що все на місці, як в день мого виходу», – заявив перший «комендант» окупованої Горлівки Безлер, виклавши фото з цехів заводу.

Читайте також: ГУ МВСУ в Донецьку захопили люди «Бєса». Інші бойовики хочуть їх звідти вигнати — ЗМІ

При цьому «Бєс» пригрозив помстою «главі ДНР» Олександру Захарченку і «меру» окупованої Горлівки Івану Приходьку, зазначивши, що керувати їм залишилось недовго.

«Коли настане точка кипіння, а вона вже близько, то мені буде глибоко наплювати на всі джентльменські домовленості», – написав «Бєс».

Читайте також: Бойовик «Бєс» проголосив «незалежність» Горлівки від «ДНР»

За даними СБУ, пише сайт «Миротворець«, уродженець Криму Безлер є російським диверсантом з ГРУ, який керував захопленням будівлі СБУ в Донецьку і захопленням райвідділу МВС України в Горлівці в ході сепаратистських протестів на Донбасі навесні 2014 року. Після конфлікту з окупаційною владою «ДНР» Безлер восени 2014 року утік з окупованого Донбасу на батьківщину в анексований Крим.

Читайте також: Безлер: «Я в Горлівку і в ДНР більше ніколи не повернуся»

ф1ф2ф3ф4ф5

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook