Без технічних «штучок», з допомогою досвіду і знань – українських офіцерів учили планувати операції за стандартами НАТО

1У Львові слухачі курсу чотиритижневої навчальної місії з планування операцій за стандартами НАТО успішно завершили навчання, повідомило «Польське радіо».

Командир литовсько-польсько-української бригади імені гетьмана Костянтина Острозького бригадний генерал Зенон Бжушко подякував усім учасникам за плідну роботу, якісну організацію навчання та відповідальне ставлення до нього.

Цей курс було запроваджено для офіцерів батальйонної ланки, аби дати їм загальне уявлення про стандарти НАТО. За словами заступника начальника штабу багатонаціональної бригади з логістики підполковника Андрія Кіхтана, навчальні вправи і завдання були різними, без конкретної прив’язки до місцевості. Офіцер повідомив: «Навчали наших колег планувати операції, а потім «розбирали» їхні напрацювання під час практичної фази навчальної місії. Варто наголосити на тому, що для вправ ми не використовували жодних електронних систем, пристроїв — усе відпрацьовувалося на папері. Це робили з тією метою, аби продемонструвати слухачам методику планування операції без застосування технологічних «штучок», а лише завдяки їхнім знанням, досвіду колег».

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook