«Беркуту» стане більше у 6 разів — ЗМІ

top-photoЧисельність спеціальних підрозділів «Грифон» і «Беркут» за рішенням Кабміну буде збільшена до 30 тис. осіб, а повноваження спецпідрозділів МВС — розширені, повідомляє ZN.UA, посилаючись на свої джерела. Підрозділи «Беркуту» зараз налічують близько 4 тис. осіб, «Грифона» — близько 1 тис.

Незалежно від можливого прийняття рішення про введення надзвичайного стану, Кабінет міністрів сьогодні на закритому засіданні прийняв ряд протокольних рішень, серед яких — і про збільшення чисельності особового складу «Грифона» і «Беркуту» і повноваження спецпідрозділів МВС.

Крім того, Міністерству юстиції наказано легалізувати створення народних дружин з метою забезпечення громадського порядку. Також планується введення обмеження пересування 30 вулицями Києва.

Більше того, передбачається виділити гроші з резервного фонду держбюджету на закупівлю амуніції, боєприпасів і озброєнь для спецпідрозділів.

За даними видання, Кабмін в режимі суворої секретності готує документи про введення НС.

На засіданні Кабміну переважали вимоги радикальніших дій щодо протестувальників. За словами джерела, «найбільшими яструбами були голова Міненерго Едуард Ставицький та міністр аграрної політики Микола Присяжнюк, більш помірковану, але жорстку позицію займала глава Мін’юсту Олена Лукаш». Як зазначається, мова йде про голів міністерств, будівлі яких раніше були захоплені представниками «Спільної справи».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook