Бажаєте стажуватися у Верховній Раді? Треба заповнити анкету до 31 січня

ПроцикПочаток нового набору студентів для участі в проекті “Студенти для органів місцевого самоврядування” оголосила ГО “Молодіжна Альтернатива” у партнерстві з ТОМГО “Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)”.

- У конкурсі можуть взяти участь студенти 3-5 курсів або аспіранти вузів Тернополя, які мають аналітичні здібності та бажають пройти стажування  в органах місцевого самоврядування, — пояснює координатор проекту Ігор Процик. — Метою проекту є виховання нового покоління політиків, підвищення професійної освіти молоді, сприяння талановитим студентам та аспірантам у набутті адміністративного та політичного досвіду шляхом їх роботи у органах місцевого самоврядування

Учасників для стажування відбиратимуть на конкурсі анкет та під час співбесіди. Період стажування – 4 місяці (лютий-травень 2014 р.) по чотири години на день, у післянавчальний час, додає пан Процик.

Читайте також. Проблеми в Україні створюють “баби з яйцями”, – психолог

- Протягом періоду стажування учасники проекту матимуть змогу взяти участь у семінарах, тренінгах, писати статті до книг на запропоновані теми та піти на екскурсію до Верховної Ради та Кабміну, — продовжує співрозмовник. – Після стажування студенти-учасники проекту отримають Сертифікат про проходження стажування.

Читайте також. Після Різдва – до філармонії на концерти (Відео)

До речі, учасники проекту будуть займатися аналізом нормативно-правових актів, підготовкою аналітичних звітів з існуючих законодавчих проблем, адаптацією європейських нормативно-правових актів до українських реалій, написанням промов/виступів для депутатів, підготовкою документів для засідань депутатських комісій  та сесійних засідань, участь у засіданнях комісій, сесій, редагуванням нормативно-правових документів та  підготовкою їх до друку, перекладом нормативно-правових актів інших країн, готувати відповіді на запити та листи до депутатів, моніторингом засобів масової інформації, оновленням інформації на сайті місцевої ради, тощо.

Довідково. Для того, щоб стати учасником проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування” потрібно бути студентом старших курсів (3-5 курс) або аспірантом, розбиратися у сучасній політичній ситуації, мати аналітичні здібності. Кандидат на участь у проекті заповнює анкету, яку можна скачати за посиланням. Заповнену анкету потрібно роздрукувати та здати координатору проекту  власноруч до 31 січня 2014 р. Про дату проведення співбесіди кандидатів повідомлять електронною поштою. Докладнішу інформацію можна отримати за тел.  063-454-66-61 (Ігор Процик).

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook