«Батьківщина»: Судовий позов до Кличка — провокація влади

Арсеній - це твоя людина

Арсеній — це твоя людина

Судовий позов проти лідера партії «Удар» Віталія Кличка, поданий маловідомим депутатом однієї з облрад, є черговою бездарною спробою влади розсварити опозиційні сили. Про це йдеться у розповсюдженій сьогодні заяві партії «Батьківщина».

У політичні силі заявили, що особа, яка на замовлення влади підготувала позов, не має жодного відношення ані до партії «Батьківщина», ані до однойменної фракції в обласній раді.

«Цю особу виключено і з партії, і з фракції за запроданство і порушення партійного статуту», — наголосили у «Батьківщині».

Водночас, як зазначається у заяві, «символічним є те, що влада через подібні дешеві трюки намагається внести розкол у єдність опозиційних сил, намагаючись за будь-яку ціну зруйнувати нашу консолідовану працю проти режиму Януковича».

«Це означає тільки те, що влада добре усвідомила головну загрозу для себе.   Згуртованість опозиційних сил, єдність українського народу, єднання зусиль всіх громадян гарантує безславний крах діючого окупаційного режиму і його відповідальність за всі злочини», — сказано у заяві.

Партія «Батьківщина» звернулася до українського суспільства із закликом не піддаватися на провокації влади, яка сьогодні для власного порятунку використовує найбрудніші технології.

Нагадаємо, лідер «Удару» Віталій Кличко повинен надати суспільству відкриту та об’єктивну інформацію про свої відносини з іноземними державами. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив депутат Одеської обласної ради від ВО «Батьківщина» Василь Задорожнюк, пояснюючи подачу судового позову до одного з опозиційних лідерів.

Як повідомив депутат, він звернувся до суду з позовом до Кличка, вимагаючи надати інформацію про наявність у нього права постійного проживання в зарубіжних країнах — Німеччині та Сполучених Штатах Америки.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook