Українці ринули за біометричними паспортами (Відео)

Після того як в Європарламенті проголосували за безвіз, українці кинулись виробляти біометричні паспорти. На сайті Міграційної служби годі знайти вільні дати, йдеться в сюжеті 24 Каналу.

У Львівських ЦНАП ще з вечора четверга не можуть ні прийняти документів, ні видати готових паспортів. За новим закордонним паспортом до центру надання адміністративних послуг щодня звертаються 15-20 людей.

Однак, ще з вечора четверга, 6 квітня, цнапи і паспортні сервіси не працюють по всій Україні. На сайті Державної міграційної служби пояснюють: тимчасово призупинили видачу документів через СБУ.

Читайте також: Які документи потрібні для отримання біометричного паспорта (Відео)

У звичному режимі працюють лише підрозділи міграційної служби. В управлінні кажуть: попри перспективи «безвізу», ажіотажу не відчули. Все через електронну чергу.

- Люди приходять в зручний для них час, вони записуються на конкретну годину. В середньому в нас приходить здати на оформлення паспорта до 60-ти осіб на день, – заявила в.о. першого заступника начальника управління Іванна Іваночко.

Реєструватись на сайті Міграційної служби потрібно за два тижні до подачі документів. Однак, наразі, вільних дат немає. Вільні дати з’являються вночі, — кажуть в міграційній службі. Однак, ті, хто не хочуть чекати, приходять до відділень полювати на вільні місця в черзі.

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook