Автомайдан рушив до будинку командира «Беркута»

автомайУчасники Автомайдану поїхали на Житомирщину до будинку виконувача обов’язків керівника роти «Беркута» Євгена Антонова.

Про це заявив на брифінгу активіст Автомайдану Дмитро Булатов, повідомляє УНІАН.

Булатов розовів, що село, в якому мешкає Антонов, розташоване за 130 км від Києва. За його словами, учасники Автомайдану і далі здійснюватимуть акції і виїжджатимуть до будинків тих осіб — представників влади, які порушують законодавство України, які чинять тиск на мирних протестувальників.

Булатов зауважив, що інформація, яку 9 січня поширило МВС, не відповідає дійсності, зокрема, щодо акції біля будинку, в якому нібито проживає міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко.

Він наголосив, що ніякого вибачення перед людиною, яка представляється як власник будинку, не було, «бо нам не було за що вибачатися», відбулася розмова, під час якої було сказано, що учасники Автомайдану будуть і далі їздити «стільки, скільки ми будемо вважати за потрібне».

Він наголосив, що учасники Автомайдану не беруть участі в акціях вандалізму і, навпаки, стримують від таких дій тих провокаторів, які приєднуються до Автомайдану.

Булатов зазначив, що така відповідь влаштувала власника будинку, і він сказав, що написав заяву, що немає претензій до учасників Автомайдану. Водночас Булатов наголосив, що справа не закрита і активістів Автомайдану і досі викликають на допити у цій справі.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook