Автомайдан офіційно підтримав Віталія Кличка — заява

indexАктивісти Автомайдану підтримали Віталія Кличка як лідера опору і звернулися до депутатів-регіоналів. Про це повідомляє офіційна Фейсбук-сторінка Автомадану.

Автомайдан називає те, що сталося в країні, «сумішшю сценарію Путіна-Медведчука-Клюєва і бажанням Януковича і ко втримати владу».

«На це наклалася нездатність опозиції домовитися про єдиного лідера для консолідації суспільства та бажання окремих лідерів опозиції прилаштувати особисті інтереси», — йдеться в заяві.

Тому активісти вирішили самостійно підтримати Віталія Кличка.

«У кризових умовах Автомайдан прийняв рішення підтримати Віталія Кличка як лідера опору, що зумовлено його послідовними діями і відсутністю торгу з владою за особисті інтереси», — йдеться в заяві.

«Але це не означає, що ми його будемо підтримувати, якщо він буде здійснювати кроки, які йдуть в розріз з баченням нашого колективу», — застерегли активісти.

Активісти звернулися до депутатів Партії регіонів із закликом змінити ситуацію в країні і не допустити кровопролиття.

«У ваших силах змінити ситуацію в парламенті і в країні. Досить боятися! Ви мужики чи ні?! Зробіть свій подвиг в цьому житті», — закликали активісти.

«Далі Автомайдан перейде в системний громадський рух, який буде контролювати діяльність влади, незалежно від її кольору. Рух незалежний від партій», — заявив Автомайдан.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook