Глава МОЗ хоче запровадити в Україні надзвичайний стан (Відео)

ф1Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець ініціює якнайшвидше запровадження в Україні надзвичайного стану для запобігання поширення коронавірусу.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу «112 Україна«.

Міністр наголосив, що Україна у боротьбі з коронавірусом зараз на другому етапі — етапі самоізоляції громадян.

«Без перебільшення це — війна… війна з невидимим ворогом», — так охарактеризував боротьбу в Україні з поширенням коронавірусу міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець.

Однак, на думку міністра, добровільної самоізоляції для перемоги над коронавірусом Україні не достатньо. Ілля Ємець переконаний, що в Україні слід якнайшвидше запровадити надзвичайний стан, щоб самоізоляція для українців стала обов’язковою і запобігла подальшому зростанню кількості хворих.

«Зараз дуже важливо не тільки локалізувати ті вогнища, які вже є. Це дуже складно зробити, скажу як клініцист… Третій етап дій цього невидимого ворога — це буде смертність», — сказав міністр.

Ілля Ємець наголосив, що жорсткими заходами Китаю вдалося втримати рівень смертності від коронавірусу на рівні 3-4% від кількості інфікованих, Італії зробити цього не вдалося, і там рівень смертності сягнув 8-9%. Щоб не допустити подальшого поширення коронавірусу в Україні і, як результат — зростання смертності від Covid-19, — Ілля Ємець виступає за якнайшвидше запровадження в Україні надзвичайного стану.

«Це треба було робити з самого початку», — сказав міністр охорони здоров’я України.

Нагадаємо, що станом на вечір 22 березня, за даними МОЗ, коронавірус лабораторно підтверджений у дев’яти областях України та в Києві, загалом хворих — 73. Частина областей, де підтверджений Covid-19, запровадили режим надзвичайної ситуації регіонального рівня.

Більше — у повній версії інтерв’ю Іллі Ємця телеканалу «112 Україна«

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook