Боєць АТО з Волині виборов звання чемпіона світу з самбо (Фото)

повхУкраїнський боєць АТО Володимир Повх став Чемпіоном світу з самбо.

За інформацією ГУ Національної поліції у Волинській області, чемпіонат світу з самбо серед майстрів спорту проходив з 20 по 23 жовтня у грецькому місті Салоніки. Всього в турнірі взяли участь 270 спортсменів із 18 країн світу.

56-річний Володимир Повх у півфіналі вікової категорії  55-59 років переміг спортсмена з Росії, а в фіналі з рахунком 7:1 за півтори хвилини до завершення поєдинку – французького самбіста, виборовши звання чемпіона світу.

Окрім Повха, золоті медалі на чемпіонаті світу з самбо серед ветеранів вибороли ще семеро українців — Костянтин Ананченко, Юрій Кулешко, Володимир Чигрин, Олександр Куспіш, Валерій Демецький, Желал Хаджиєв, Георгій Манучарян.

Довідково: Володимир Повх народився у Криму.

Усе життя прослужив в органах внутрішніх справ.

У 2014 році Володимир Повх добровольцем став до лав роти поліції особливого призначення «Світязь». Разом з іншими поліцейськими захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брав безпосередню участь у антитерористичній операції. Зокрема, в боях під Вуглегірськом.